Terminarz

TERMINARZ rozgrywek na sezon 2018/ 2019 – runda jesienna klasa „A” – 2 seniorów

 

Kolejka 1 w dniach 19-08-2018

 

1

Lubatówka

– Posada Górna

 

15:00

   

2

Izdebki LKS

– Brzozovia Brzozów

 

15:00

   

3

Kombornia

– Rogi Burza

 

15:00

   

4

Grabówka

– Haczów

 

15:00

   

5

ISKRZYNIA

– Krościenko Wyżne

 

15:00

   

6

Jabłonica Polska

– Wesoła

 

11:00

   

7

Klimkówka Karpaty

– Zmiennica

 

13:00

   

 

Kolejka 2 w dniach 26-08-2018

 

8

Posada Górna

– Zmiennica        (sobota)

 

17:00

   

9

Wesoła

– Klimkówka Karpaty

 

12:00

   

10

Krościenko Wyżne

– Jabłonica Polska (sobota)

 

17:00

   

11

Haczów

– ISKRZYNIA

 

16:30

   

12

Rogi Burza

– Grabówka

 

13:00

   

13

Brzozovia Brzozów

– Kombornia

 

15:00

   

14

Lubatówka

– Izdebki LKS

 

15:00

   

 

Kolejka 3 w dniach 02-09-2018

 

15

Izdebki LKS

– Posada Górna

 

15:00

   

16

Kombornia

– Lubatówka

 

15:00

   

17

Grabówka

– Brzozovia Brzozów

 

15:00

   

18

ISKRZYNIA

– Rogi Burza

 

15:00

   

19

Jabłonica Polska

– Haczów

 

11:00

   

20

Klimkówka Karpaty

– Krościenko Wyżne

 

15:00

   

21

Zmiennica

– Wesoła

 

15:00

   

 

Kolejka 4 w dniach 09-09-2018

 

22

Posada Górna

– Wesoła         sobota

 

17:00

   

23

Krościenko Wyżne

– Zmiennica

 

11:00

   

24

Haczów

– Klimkówka Karpaty

 

16:30

   

25

Rogi Burza

– Jabłonica Polska

 

13:00

   

26

Brzozovia Brzozów

– ISKRZYNIA

 

15:00

   

27

Lubatówka

– Grabówka

 

15:00

   

28

Izdebki LKS

– Kombornia

 

15:00

   


Kolejka 5 w dniach 16-09-2018

 

29

Kombornia

– Posada Górna

 

15:00

   

30

Grabówka

– Izdebki LKS

 

15:00

   

31

ISKRZYNIA

– Lubatówka

 

15:00

   

32

Jabłonica Polska

– Brzozovia Brzozów

 

11:00

   

33

Klimkówka Karpaty

– Rogi Burza

 

15:00

   

34

Zmiennica

– Haczów

 

15:00

   

35

Wesoła

– Krościenko Wyżne

 

12:00

   

 

Kolejka 6 w dniach 23-09-2018

 

36

Posada Górna

– Krościenko W.  sobota

 

16:00

   

37

Haczów

– Wesoła

 

11:00

   

38

Rogi Burza

– Zmiennica

 

13:00

   

39

Brzozovia Brzozów

– Klimkówka Karpaty

 

15:00

   

40

Lubatówka

– Jabłonica Polska

 

15:00

   

41

Izdebki LKS

– ISKRZYNIA

 

15:00

   

42

Kombornia

– Grabówka

 

15:00

   

 

Kolejka 7 w dniach 30-09-2018

 

43

Grabówka

– Posada Górna

 

15:00

   

44

ISKRZYNIA

– Kombornia

 

15:00

   

45

Jabłonica Polska

– Izdebki LKS

 

11:00

   

46

Klimkówka Karpaty

– Lubatówka

 

15:00

   

47

Zmiennica

– Brzozovia Brzozów

 

15:00

   

48

Wesoła

– Rogi Burza

 

12:00

   

49

Krościenko Wyżne

– Haczów

 

11:00

   

 

Kolejka 8 w dniach 07-10-2018

 

50

Posada Górna

– Haczów       sobota

 

16:00

   

51

Rogi Burza

– Krościenko Wyżne

 

13:00

   

52

Brzozovia Brzozów

– Wesoła

 

15:00

   

53

Lubatówka

– Zmiennica

 

15:00

   

54

Izdebki LKS

– Klimkówka Karpaty

 

15:00

   

55

Kombornia

– Jabłonica Polska

 

15:00

   

56

Grabówka

– ISKRZYNIA

 

15:00

   

 

Kolejka 9 w dniach 14-10-2018

 

57

ISKRZYNIA

– Posada Górna

15:00

   

58

Jabłonica Polska

– Grabówka

11:00

   

59

Klimkówka Karpaty

– Kombornia

15:00

   

60

Zmiennica

– Izdebki LKS

15:00

   

61

Wesoła

– Lubatówka

12:00

   

62

Krościenko Wyżne

– Brzozovia Brzozów

11:00

   

63

Haczów

– Rogi Burza

11:00

   

 

 Kolejka 10 w dniach 21-10-2018

 

64

Posada Górna

– Rogi Burza    sobota

 

16:00

   

65

Brzozovia Brzozów

– Haczów

 

15:00

   

66

Lubatówka

– Krościenko Wyżne

 

15:00

   

67

Izdebki LKS

– Wesoła

 

15:00

   

68

Kombornia

– Zmiennica

 

15:00

   

69

Grabówka

– Klimkówka Karpaty

 

15:00

   

70

ISKRZYNIA

– Jabłonica Polska

 

15:00

   

 

Kolejka 11 w dniach 28-10-2018

 

71

Jabłonica Polska

– Posada Górna

 

11:00

   

72

Klimkówka Karpaty

– ISKRZYNIA

 

14:00

   

73

Zmiennica

– Grabówka

 

14:00

   

74

Wesoła

– Kombornia

 

12:00

   

75

Krościenko Wyżne

– Izdebki LKS

 

11:00

   

76

Haczów

– Lubatówka

 

11:00

   

77

Rogi Burza

– Brzozovia Brzozów

 

13:00

   

 

Kolejka 12 w dniach 04-11-2018

 

78

Posada Górna

– Brzozovia       sobota

 

14:00

   

79

Lubatówka

– Rogi Burza

 

13:00

   

80

Izdebki LKS

– Haczów

 

13:00

   

81

Kombornia

– Krościenko Wyżne

 

13:00

   

82

Grabówka

– Wesoła

 

13:00

   

83

ISKRZYNIA

– Zmiennica

 

13:00

   

84

Jabłonica Polska

– Klimkówka Karpaty

 

13:00

   

 

Kolejka 13 w dniach 11-11-2018

 

85

Klimkówka Karpaty

– Posada Górna

 

13:00

   

86

Zmiennica

– Jabłonica Polska

 

13:00

   

87

Wesoła

– ISKRZYNIA

 

13:00

   

88

Krościenko Wyżne

– Grabówka

 

13:00

   

89

Haczów

– Kombornia

 

13:00

   

90

Rogi Burza

– Izdebki LKS

 

13:00

   

91

Brzozovia Brzozów

– Lubatówka

 

13:00